Top

Tylko najwyższej
jakości materiały

Używamy tylko i wyłącznie najlepszych paneli fotowoltaicznych, falowników oraz mocowań. Ich producenci cechują się światową sławą oraz dbają o zachowanie najwyższej jakości swoich produktów. Stworzone przez nas instalacje sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Mogą zostać one zamontowane zarówno na dachu, jak i na gruncie.

Do montowania używanie się odpowiednich mocowań, które dostosowują się do konstrukcji oraz poszycia dachowego. W związku z tym są one bezpieczne i nie powodują szkód, czyli nie narażają na dodatkowe koszty.

25 lat gwarancji
na panele fotowoltaiczne


Klienci otrzymują 25 lat gwarancji na zamontowane panele, a na falowniki 10 lat gwarancji. W odróżnieniu od innych firm, oferujemy również 10 letnią gwarancję na montaż instalacji. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że dłuższa gwarancja zapewnia spokojniejsze użytkowanie i w razie jakichkolwiek komplikacji sprawia, że zleceniodawca nie jest narażony na dodatkowe koszty. Stanowi ona więc bardzo ważny element, który należy brać pod uwagę w trakcie wybierania firmy fotowoltaicznej. Zainwestowane w system pieniądze zwrócą się w okresie od 3 do maksymalnie 6 lat. W badaniach wykazano, że panele mogą być używane przez nawet 35 lat. W związku z tym, użytkownicy tego systemu przez okres przekraczający 29 lat zyskują na prądzie, nie mówiąc już o korzyściach jakie zmiana ta przyniesie dla naszego środowiska.

Zacznij oszczędzać już dziś i bądź eko!

Dzięki zastosowaniu fotowoltaiki będziesz eko. Wiąże się to z tym, że w elektrowniach produkowane są gazy, co jest efektem spalania węgla. Szkodzą one zarówno Tobie, jak i Twoim najbliższym. Zmiana systemu i używanie go przez rok działa tak samo jak posadzenie ponad 140 drzew.

Produkcja prądu w prywatnej elektrowni fotowoltaicznej znajdującej się w zaciszu własnego domu sprawia, że nie trzeba nabywać energii dostarczanej z sieci. W związku z tym rachunki mogą ulec redukcji nawet o 90%!

Skontaktuj się z nami

Umówimy się na bezpłatną konsultację montażu paneli fotowoltaicznych na Twojej nieruchomości.


Infolinia: 604 541 630
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bezpłatna konsultacja i projekt

Wspieramy naszych klientów w wyborze najlepszego systemu, a wycena, jak i stworzenie całego projektu nie kosztują ani grosza.

Pomoc w dofinansowaniu

Niewątpliwą zaletą przemawiającą na naszą korzyść jest pomoc w uzyskaniu dofinansowania, które można otrzymać na panele fotowoltaiczne.

Profesjonalny montaż

Nie korzystamy z pomocy podwykonawców. W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsze ekipy monterskie.

Opinie naszych Klientów

  • op1.jpg
  • op2.jpg
  • op3.jpg
  • op4.jpg
  • op5.jpg

Fotowoltaika Merbett to instalacja która się opłaca!

Sparwdź po ilu latach Twoja inwestycja zacznie się zwracać a przy okazji zadbasz o środowisko

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt. w godzinach 8:00-16:00.

MERBETT Sp. z o. o.
ul. Bugajska 37
42-208 Częstochowa

Infolinia: 604 541 630
e-mail: biuro@merbett.pl

Zadaj pytanie