Top

Poznaj Merbett
i przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepsi

Nasza firma funkcjonuje na rynku od blisko 5 lat. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem systemów fotowoltaicznych, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

Nie korzystamy z pomocy podwykonawców. W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsze ekipy montażowe. Zatrudnieni instalatorzy posiadają nie tylko potrzebne uprawnienia oraz wiedzę, ale również doświadczenie. Zajmują się oni zleceniami instalacyjnymi w oparciu o przepisy prawa, normy budowlane oraz wyznaczone przez nas wysokie standardy. Każdy zespół instalatorów posiada opiekunów, którzy zajmują się logistyką, pilnują wyznaczonych na początku terminów oraz przestrzegają wszystkich wytycznych.

Posiadamy wszelkie niezbedne uprawnienia

Nasza firma posiada również odpowiednie uprawnienia budowlane, które sprawiają, że panele mogą zostać zamontowane bez dodatkowych formalności. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem OZE. Rozumie się przez to, że możemy montować fotowoltaikę. Jeśli firma nie posiada tego certyfikatu, energetyka nie ma obowiązku odebrać zamontowanej instalacji, co rodzi więcej problemów dla klienta. To bardzo ważna cecha, której nie można pominąć w trakcie wyboru najbardziej korzystnej oferty.

Załatwimy wszysktie formalności za Ciebie

Dzięki naszemu zaangażowaniu, klienci mają zdecydowanie mniej pracy, gdyż to my udajemy się z wszystkimi dokumentami do energetyki. Dokumenty mają na celu poinformowanie odnośnie zmiany instalacji oraz wymiany licznika.

Czas w dzisiejszych czasach jest tak samo cenny jak pieniądz. Właśnie dlatego instalacja systemu może rozpocząć się nawet w ciągu 7 dni. Wystarczy podpisać umowę i zaczynamy działać – z niewątpliwą korzyścią dla klienta.

Bezpłatna konsultacja i projekt

Wspieramy naszych klientów w wyborze najlepszego systemu, a wycena, jak i stworzenie całego projektu nie kosztują ani grosza.

Pomoc w dofinansowaniu

Niewątpliwą zaletą przemawiającą na naszą korzyść jest pomoc w uzyskaniu dofinansowania, które można otrzymać na panele fotowoltaiczne.

Profesjonalny montaż

Nie korzystamy z pomocy podwykonawców. W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsze ekipy monterskie.

Opinie naszych Klientów

  • op1.jpg
  • op2.jpg
  • op3.jpg
  • op4.jpg
  • op5.jpg

Fotowoltaika Merbett to instalacja która się opłaca!

Sparwdź po ilu latach Twoja inwestycja zacznie się zwracać a przy okazji zadbasz o środowisko

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt. w godzinach 8:00-16:00.

MERBETT Sp. z o. o.
ul. Bugajska 37
42-208 Częstochowa

Infolinia: 604 541 630
e-mail: biuro@merbett.pl

Zadaj pytanie